Płyta – Całym sercem przy Sercu Jezusa

Płyta zespołu dziecięco-młodzieżowego „Serduszka” wydana z okazji Roku Serca Jezusowego dla Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie oraz jubileuszu 250-lecia ustanowienia liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa na ziemiach polskich. Album zawiera zarówno tradycyjne pieśni do Bożego Serca, jak i nowe utwory.

Cena:
25.00 PLN

Płyta zespołu dziecięco-młodzieżowego „Serduszka” będąca zwieńczeniem Roku Serca Jezusowego, trwającego w 2015 r. w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie. Drugim wydarzeniem, które zainspirowało powstanie albumu, była 250. rocznica ustanowienia liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa na ziemiach polskich.

Zespół „Serduszka” śpiewem o Bożym Sercu zaprasza do rozważania tajemnicy Bożej miłości. Na płycie znalazły się zarówno pieśni tradycyjne, jak i nowe utwory, niektóre w tonacji poważnej, inne w radosnej. To płyta dla każdego, bo Boże Serce ogarnia każdego z nas. Aranżacje do utworów przygotowali Mariusz Matuszewski oraz Michał Woźniak, a w nagraniu pięciu spośród zamieszczonych utworów pomagał zespół „Rectus Corda” złożony z absolwentek zespołu „Serduszka”.

Okładkę płyty zdobi wizerunek Serca Pana Jezusa widniejący na obrazie Serca Jezusowego z szczecińskiego sanktuarium. Obraz ten namalowała w 2014 r. Maria Samborska-Witkowska.

Całym sercem przy Sercu Jezusa

Wykonanie: zespół „Serduszka” i gościnnie „Rectus Corda”
Liczba utworów: 19
Wymiary: 140 x 125 mm
Rok wydania: 2015

 1. Serce Jezusa
 2. O niewysłowione szczęście zajaśniało
 3. W sercu Szczecina stoi świątynia
 4. Kochajmy Pana
 5. Tutaj bije to Serce
 6. Pójdź, o Honorowa Straży
 7. Serduszko
 8. Kiedyś, o Jezu
 9. Serce Boga
 10. Witaj, Krynico
 11. Jeśli radość w sercu chcesz mieć
 12. Twemu Sercu
 13. O mój Jezu, cichy i pokorny
 14. Uwielbiam Twoje Imię
 15. Najświętsze Serce Boże
 16. Duchu Miłości
 17. Jezus, objawione Serce Boga
 18. Wszystko, co wokół nas
 19. Przyjmij od nas, Wielki Panie

Wróć

Płatności obsługuje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej