Płyta - Vere passum, czyli… do końca nas umiłował

Najnowsza, szósta płyta Michała Niemca jest płytą pasyjną, podkreślającą wyjątkowość Bożej miłości poprzez muzyczne rozważania męki Pana Jezusa. W albumie znalazły się zarówno tradycyjne, jak i nowe pieśni, wprowadzające słuchacza w duchowość Wielkiego Postu, a także Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa.

Cena:
30.00 PLN

Utwory pasyjne zachwycają swoją głębią i pozwalają lepiej poznać i zrozumieć ofiarę Jezusa Chrystusa, którego Bóg ustanowił narzędziem przebłagania przez wiarę mocą Jego krwi (por. Rz 3,25a). Pieśni wielkopostne w wykonaniu Michała Niemca wprowadzają słuchacza w refleksję na temat tajemnicy Bożej miłości i zachęcają do rozważania męki Pańskiej. Oprócz znanych utworów na płycie znalazły się także te mniej rozpowszechnione. Na szczególną uwagę zasługuje Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa skomponowana przez Michała Niemca do słów Pana Jezusa przekazanych służebnicy Bożej s. Marii Marcie Chambon VSM.

Vere passum to płyta dla każdego – dedykowana jest całej ludzkości, „byśmy z najgłębszą wdzięcznością zawsze pragnęli korzystać z łaski rozważania szczegółów męki Pana Jezusa, czyli tego, co – z Jego niewypowiedzianej miłości – wydarzyło się dla nas, grzeszników”.

Więcej o zawartości płyty można przeczytać na oficjalnej stronie Michała Niemca: http://niemiecmichal.pl/vere-passum-2023.

Vere passum, czyli… do końca nas umiłował

Muzyka i wokal: Michał Niemiec
Liczba utworów: 13
Czas trwania: 70:00
Wymiary: 140 x 125 mm
Rok wydania: 2023

 1. Intro
 2. Ave verum Corpus
 3. Ogrodzie Oliwny
 4. Jezu Chryste, Panie miły
 5. Ludu mój, ludu
 6. Króla wznoszą się znamiona
 7. Krzyżu Święty nade wszystko
 8. Krzyżu Chrystusa
 9. W Krzyżu cierpienie
 10. Hymn o Krzyżu
 11. Tam na wzgórzu (Stary Krzyż)
 12. Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa
 13. Outro (Któryś za nas)

Wróć

Płatności obsługuje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej