Mali rycerze, czyli rzecz o tym, jak wytrwać w wierze

Autor: Stanisław Laszko

Przeczytaj
fragment
zamknij

Czytaj online

Autor książeczki radzi, jak pozostać wiernym Jezusowi pośród zawirowań dziecięcego wieku. Humorystyczne ilustracje Ewy Ludwikowskiej dodają jej swoistego uroku i ciepła. Dla maluchów, które chcą wypróbować swój talent rysowniczy, dołączona została kolorowanka.

Cena:
12.00 PLN

Jest to książeczka skierowana do dzieci, które rodzice chcą w sposób prosty i miły wprowadzić w świat wiary. Wytłumaczono w niej bowiem, skąd na świecie wzięło się zło i śmierć oraz co możemy zrobić, aby ich unikać. W prostych wierszykach zostały wyłożone najważniejsze prawdy wiary.

W zrozumieniu ich pomogą dzieciom także barwne obrazki związane tematycznie z tekstem. Przedstawiono również kilka sylwetek świętych, np. św. Franciszka z Asyżu czy św. Franciszka Salezego. Oczywiście, mali czytelnicy wprowadzeni zostaną także w problematykę powołania i Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dołączona kolorowanka zawiera ilustracje zamieszczone w książce, z pewnością przyczyni się ona zarówno do dziecięcej rozrywki, jak i rozwoju motorycznego i duchowego. Kolorując bowiem obrazki, dziecko przypomina sobie, utrwala i zastanawia się nad prawdami poznanymi w Małych rycerzach.

Autor: Stanisław Laszko
Ilustracje: Ewa Ludwikowska
Tytuł: Mali rycerze, czyli rzecz o tym, jak wytrwać w wierze
ISBN: 978-83-86733-86-6
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 24
Format: 188 mm*202 mm
Oprawa: miękka

Wróć

Płatności obsługuje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej